Więcej domków dla rodzin z dziećmi

Wybierz swój wymarzony domek na rodzinny wypoczynek i spędź cudowny czas z dziećmi! Wybierz, korzystając z kryteriów wyszukiwania, tę Belvillę, która najlepiej do Was pasuje. Możesz wyszukać domki oferujące np. ‘gry i zabawy wewnątrz’.

Letni wypoczynek!

Już teraz planujesz letni urlop z rodziną? Chcesz wypocząć w Hiszpanii? A może we Włoszech? Co powiesz na rodzinne spacery po portugalskich plażach? A może wolisz górskie wyprawy we Francji? Zarezerwuj już teraz swój wymarzony domek na letnie wakacje!

Zrób coś innego

Dzieci to mali odkrywcy, a w czasie wyjątkowego pobytu wakacyjnego ich fantazja może stać się realna. Możecie spać w grocie, trullo, młynie, wozie czy domku na drzewie. W zamku Twoje dzieci zmienią się w prawdziwych rycerzy i księżniczki… Możesz też wynająć łódź, jako zakwaterowanie! Sprawdź naszą ofertę nietypowych, ‘innych niż inne’, domków letniskowych.

Czas dla nas… Domy dla całej rodziny

Planujesz rodzinny wypad na weekend? Chcecie wyjechać wspólnie w kilka rodzin? W Belvilla znajdziesz szeroki wybór ciekawych domów dla dużych grup. Od wyjątkowych zamków i luksusowych willi po przytulne gospodarstwa wiejskie. Idealne na świętowanie urodzin, zjazdów rodzinnych, rocznic czy też spędzenie ferii zimowych! Odkryj ich urok!!

Nasza oferta